Bukmacher Milenium – bonus bez depozytu

22 listopada 2017 Dodane w Blog - aktualności przez Brak komentarzy

Chcemy Was powiadomić o nadplanowym poszerzeniu propozycji legalnego bukmachera Milenium.pl. Jako jedna z pierwszych spółek na rynku bukmacherskim włączyła nowiutką funkcję w swoim wortalu do przyjmowania zakładów piłkarskich w postaci WIRTUALNYCH SPORTÓW.

Amatorzy futbolowych zakładów bukmacherskich winni być oczarowani 😉 Wirtualne sporty zapewniają bowiem wyjątkową gratkę do obstawiania zdarzeń wzorowanych na faktycznych pojedynkach przez całą dobę.

W obszarze tej funkcjonalności kibice mogą wziąć uczestnictwo w zakładach na 2 rodzaje gier.

Co warto typować w Milenium …

W Ekstralidze pełen sezon grany jest przez 16 drużyn. Jakakolwiek posiada swoje unikatowe barwy, nazwy i zawodników, w jakich rodzimi kibice rozpoznają najciekawsze polskie teamy. Dopełnieniem ligowych pojedynków jest Puchar Globu. 24 kadry narodowe konkurują o tytuł najfajniejszej na świecie: od części grupowej aż po fazę pucharową oraz duży mecz finałowy.

Wespół z kolejnym tygodniem wirtualne sporty przystępne są na naszej stronie wirtualnej – SPRAWDŹ INTERNETOWE SPORTY.

Użytkownicy mogą zawierać zakłady futbolowe w odmianie ligowej i pucharowej. Kolejnym ruchem będzie włączenie zakładów na obydwa warianty gier we wszelkich punktach naziemnych bukmachera Milenium. W dalszej perspektywie kibice zyskają alternatywę obstawiania meczów innych gałęzi sportu.

O dalszych wiadomościach w propozycji wirtualnych sportów bukmachera Milenium.pl będziemy niemniej informować natychmiastowo.

Mam nadzieję, iż powyższe informacje zachęcą Was do rejestracji u tego polskiego legalnego bukmachera.

Szczególnie dla Was Milenium zaproponował bonus bez depozytu w wartości 20 zł (dostępny w tym miejscu).
Oraz dodatkowo dla wpłacających pierwszy raz nad 760 zł oprócz tego za depozyt (warunki w tym miejscu).

Otagowane: