Bukmacher Totolotek – sponsoruje PP w piłce nożnej

8 sierpnia 2017 Dodane w Blog - aktualności przez Brak komentarzy

Obstawianie pojedynków przez internet Pucharu Polski w piłce nożnej to bardzo pociągające zajęcie dla dowolnego fana piłki nożnej.
Warto wiedzieć jaki bukmacher w Polsce ma najkorzystniejsze stawki ale także kto jest sponsorem owej imprezy piłkarskiej.

W 2017 roku został nim legalny bukmacher on-line – Totolotek. Oferujący nie jedynie najwyższe stawki na pojedynki ale oraz wysokie promocje bukmacherskie dla nowych graczy (dodatek bez wkładu i bonus za wpłatę).

„Spójna strategia renowacji marki Puchar Polski, którą PZPN realizuje w przeszłych latach przyczynia się do powiększenia sławy oraz prestiżu tychże spotkań. Przemiana wizerunkowa jest upatrywana również na rynku marketingowym oraz sponsoringowym. Efektem tegoż jest początek współpracy z firmą Totolotek, jaka stąd dołącza do gremia donatorów Pucharu Polski.” – stwierdził Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

W zakresie współpracy sponsoringowej Totolotek zainkasował prawa posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera Pucharu Polski” i do użycia we swojej komunikacji marketingowej oficjalnego logotypu Pucharu Polski. Marka będzie również obecna na nośnikach reklamowych w czasie spotkań oraz innych zdarzeń związanych z rozgrywkami o Puchar Polski.

„Piłkarski Puchar Polski będzie dla zakładów sportowych Totolotek początkowym, ogólnokrajowym programem sponsoringowym. Będziemy mieli opcję dotarcia do fanów w całym kraju przy okazji rywalizacji, jaka cieszy się co i raz ogromniejszą popularnością. Wiążemy się z rozgrywkami w których grać oraz zatriumfować mogą nie jedynie najlepsi. To wyśmienicie oddaje idee branży legalnie funkcjonujących zakładów bukmacherskich raz za razem energiczniej wspomagającej krajową piłkę oraz następne dyscypliny.” – stwierdził Adam Lamentowicz, prezes Totolotek SA.

Otagowane: