Fortuna i wygrywaj z EKSPERT+

14 listopada 2017 Dodane w Blog - aktualności przez Brak komentarzy

Legalny bukmacher on-line Fortuna poszerza tegoroczną szarżę produktową oraz bez ustanku poszerza promocję dla użytkowników pojedynki on line.

Niedużo dni po zwiększeniu limitu wygranej na 1 kuponie do 601 000 PLN – wdraża inne polepszenie – EKSPERT+.

Ta atrakcja pozwoli Grającym na powiększenie osobistej finalnej nagrody – nawet do 33% i na pozyskanie bonusu – chociażby do pięć 000 PLN.

Z kolei nowość EKSPERT+ to forma zakładu bukmacherskiego 1×2, w którym typujący mecze może zakreślić od ośmiu do nawet 20 meczów, w szczególności dotyczących meczy piłkarskiej Ekstraklasy, 1. Ligi, a oraz pozostałych rozgrywek kontynentalnych.
Jeżeli chodzi o dokładną ilości zakładów na kuponie może on pozyskać dodatek do potencjalnej triumfu:

– 8 oraz 9 meczy na kuponie – dodatek kursowy 1.11 (w zasadzie – +11% do zwycięstwa),
– 10 oraz 11 meczy na kuponie – dodatek kursowy 1.22 (+22% do zwycięstwa),
– min. 12 meczów na kuponie – dodatek kursowy 1.33 (+33% do wygranej.

Do tego, jeżeli typerowi uda się wytypować prawidłowo wszelakie mecze, niezależnie od ich ilości na kuponie, to do jego nagrody dorzuca się dodatek pięć tysięcy PLN (do podziału między wszystkich użytkowników którzy trafią poszczególnego EKSPERTA+.

Twór EKSPERT+ to druga z czterech nowości zaoferowanych przez Fortunę w ramach listopadowej akcji „Produkt+”. W poprzednim tygodniu raportowaliśmy o zwiększeniu pułapu zwycięstwa na 1 kwicie – do 601 000 PLN, co jest bieżąco największą możliwą wygraną w Polsce oferowaną przez legalnego bukmachera.

Dodatkowo mamy dla Ciebie niezwykłe wiadomości, albowiem w nadchodzącym tygodniu opisana zostanie kolejna nowość na stronie www.fortuna.pl, wprowadzona z myślą o Użytkownikach tego bukmachera wirtualnego.

Jeżeli nie posiadasz dalej konta typującego na fortuna.pl – to od pewnego okresu rozdajemy po 10 LN za samo otwarcie konta (dodatkowo poza tym do 400 złotych za pierwszy depozyt!
Więcej informacji pod tym linkiem.

Otagowane: