Na czym polega MULTIKOZAK ?

5 sierpnia 2017 Dodane w Blog - aktualności przez Brak komentarzy

Wyszukaną promocję dla swoich typujących skonstruował krajowy legalnie działający bukmacher LV BET. Mimo że działa od niedawna w Kraju to dawka promocji oraz bonusów jakie oferuje jest nad wyraz nad średnią krajową.

Treść promocji jak poczęła się w sieci to …
Za kozackie kupony wypłacamy specjalną kasę!
Ustaw kupon kombi składający się z sześciu zakładów, a do nagród dodamy Ci +10%;
– za kupon kombi z 7 zakładami, dodajemy do nagród +15%,
– a za kupony kombi z 8 ewentualnie niemało selekcjami, dodajemy aż +25%!

Stopa min 10 PLN, przelicznik minimalny kuponu 3.00, zakłady z pewnego tygodnia (od poniedziałku 0:001 do niedzieli 23:59).

Masz zwyciężony kupon z jednego tygodnia, spełniający przytoczone żądania?
Poślij go na nasz mail promocje@lvbet.pl, a we wtorek dołożymy do Twojego konta bonus, najwyżej 1 000 ZŁOTYCH.

Tak więc jak doświadczamy raz po raz trafniejsze bonusy oraz kolejny raz mobilizujemy do założenia konta obstawiającego u tegoż legalnego bukmachera internetowego.

Multum informacji o tejże akcji promocyjnej posiadacie tutaj…

Zasady PROMOCJI

1. Okres istnienia promocji: 31.07.2017 12:00 CET – 03.09.2017 23:59 CET.
2. Oferta skierowana jest jedynie do pełnoletnich klientów (18+).
3. W akcji promocyjnej biorą udział klienci, jacy w postawili zakład kombi składający się z min. szóstki zdarzeń, stawką min. zakładu 10 PLN, kursem min. kuponu 3.00.
4. Wielkość dodatku będzie uzależniona od liczby selekcji w wygranym kwicie kombi wedle zasady: 6 zakładów – dołożone zostanie +10% nagród z zakładu, 7 zakładów – dołożone zostanie +15% nagród z zakładu, 8 ewentualnie więcej zakładów – dołożone zostanie +25% nagród z zakładu.
5. Bonus spieniężony będzie tylko w przypadku jeśli zgłoszony do promocji kupon będzie wygrany.
6. W akcji promocyjnej biorą udział zakłady kombi ustawione w procesu jednego tygodnia (od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59).
7. Gracz zobowiązany jest do przekazania numeru kuponu kwalifikującego się do akcji promocyjnej na adres mailowy promocje@lvbet.pl do poniedziałku do godziny 15:00.
8. Dodatkowy bonus maksimum do 1 000 ZŁ spieniężony zostanie we wtorek do godziny 17:00. Bonus spieniężony będzie za kupony kwalifikujące się do promocji z poprzedniego tygodnia, wysłane poprzez obstawiającego w terminie wskazanym w momencie 7. kodeksu.
9. W konkretnym tygodniu na jednego uczestnika przypada tylko pewien bonus za kupon wysłany na promocje@lvbet.pl jako pierwszy.
10. Nieznacząca stawka kuponu, pozwalająca wziąć uczestnictwo w akcji promocyjnej to 10 ZŁOTYCH.
11. Przelicznik minimalny kuponu kombi: 3.00, zakłady systemowe nie biorą udziału w promocji.
12. W akcji promocyjnej biorą udział tylko środki swoje gracza. Zastosowanie funduszy bonusowych nie będzie zezwalało do zyskania zwrotu.
13. Jakiekolwiek ustawione zajścia, które będą znajdowały się na kwicie, muszą pozostać sfinalizowane, a ich wyniki opublikowane przed finiszem tygodnia (niedziela 23:59).
14. Typy wykluczające się nie biorą udziału w akcji promocyjnej.
15. Środki bonusowe pojawią się na rachunku w czasie, kiedy jakiekolwiek byłe środki bonusowe zostaną zastosowane.
16. Przyjęty bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po min. kursie 1.75.
17. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta klienta.
18. Rzeczone warunki posiadają zastosowanie wraz z statutem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do transformacji warunków i terminu trwania promocji w którymkolwiek okresie, bez dostarczenia przyczyny, przy czym użyte transformacji posiadają skutek jedynie na przyszłość.
19. W momencie jakichkolwiek wątpliwości, jakiekolwiek decyzje przedsięwzięte poprzez LV BET zostaną sławne za krańcowe.

Otagowane: