Polscy bukmacherzy coraz aktywniejsi

10 maja 2018 Dodane w Blog - aktualności przez Brak komentarzy

Krajowy legalnie funkcjonujący bukmacher wirtualny ForBET jest nie tylko mecenasem PGE Skry Bełchatów lecz i wielu zespołów sportowych dzisiaj w Polsce!
Ta legalna instytucja bukmacherska dotuje finansowo nie tylko ośmiokrotnych Mistrzów Krajowy w siatkówce lecz i dużo zespołów futbolowych w Polsce od jakiegoś okresu.

Propozycja forBET jest bowiem nadzwyczaj oryginalna! Zakłady sportowe organizowane są w necie, a za ich zawarcie nie jest pobierany od klientów 12% podatek od kwoty.

To własność nadzwyczajna, dzięki jakiej bezzwłocznie udało się zainkasować ufność setek lub tysięcy graczy.
Legalnie działający bukmacher ForBET rozwija się wyjątkowo prężnie, mając aspiracje stać się wiodącą firmą na rynku zakładów sportowych w Kraju. Rozwój to jedno, drugie – namiętność do sportu. W swojej działalności spółka nie zapomina o wzmacnianiu polskiego sportu. A o tym, że choćby siatkówka jest jej niezwykle bliska, pokazała już rok temu.

Bukmacher internetowy zarejestrowany w Polsce

– Nasze wsparcie dla krajowej siatkówki nie jest to nic nowego. W ostatnim sezonie byliśmy mecenasem całkowitej Ligi, a bieżąco zdecydowaliśmy wesprzeć jeden z zespołów. Oczywistym wyborem była dla nas PGE Skra Bełchatów, która jest bardzo utytułowanym i w najwyższym stopniu rozpoznawalnym zespołem w Kraju.
Jestem pełen wiary, że współpraca między forBET a teamami które sponsorujemy będzie nadzwyczaj wartościowa dla obydwu stron i ku zadowoleniu fanów i obstawiających forBET wraz dotrzemy na dalej wyższy pułap – mówi Boss forBET, Robert Grzeszczyk.

– W forBET wszyscy jesteśmy wielkimi wielbicielami sportu. Jesteśmy instytucją, która ciągle mierzy w największe cele i nadzwyczaj radujemy się z możliwości zaczęcia współpracy z zespołami, które owe zawsze grają największe miejsca – dopowiada dyrektor ds. Marketingu, Piotrek Sienkiewicz.

Oczywiście obok siatkówki, w propozycji naszego nowego sponsora są także inne ważne wydarzenia, którymi żyją wszelcy kibice sportu, jak europejskie puchary piłkarskie, NBA, piłce ręcznej, wyścigi F1 czy solidne turnieje tenisowe.
Co istotne, ta spółka bukmacherska funkcjonuje legalnie opierając się na licencji Ministerstwa Finansów i pod kontrolą odpowiednich organów państwowych. To popularna wiadomość dla owych, którzy obawiają się o bezpieczeństwo przelanych wygranych (więcej dowiesz się z wortalu Legalni bukmacherzy w Polsce).

W zeszłym sezonie wielokrotnie pytaliśmy grających o ich typy na mecze tyczących się naszych rywalizacji, dzisiaj przedtem jak udzielą odpowiedzi, będą mogli zrobić użytek z pomocy tego sponsora, gdzie odnajdą zasadnicze statystyki.

Otagowane: