Siatkówka, a zakłady bukmacherskie w Polsce

5 grudnia 2017 Dodane w Blog - aktualności przez Brak komentarzy

Bukmacher LV BET Zakłady Sportowe ma w tym momencie pozycję Formalnego Partnera PlusLigi i Ligi
Siatkówki Pań. Umowa została sygnowana do finiszu obowiązującego sezonu. To kolejna odsłona kooperacji LVBET.PL ze środowiskiem siatki po patronacie CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

– Załatwiliśmy kolejnego partnera, który będzie nas wzmacniał oraz dopomagał w mobilnym rozroście PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Sportowe nadzwyczaj dynamicznie wstępuje na rynek sponsoringu niepiłkarskiego oraz cieszymy się, że łączy swą przyszłość z krajową klubową siatkówką. Nowy sojusznik bez wątpliwości przyczyni się do tego, abyśmy budowali najsolidniejsze przedstawienia sportowe w naszym kraju – uwypukla Artur Popko, boss Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Sprawdź najświeższe gratisy tego bukmachera (w tym 20 zł za założenie konta!) – bonusy w LVBETu

Warunki umowy – korzyści i kapitał

W ramach umowy logotyp spółki bukmacherskiej będzie widać na bandach LED w czasie meczów siatkarskich pojedynków ligowych. Partnerstwo zakłada tudzież cykl przedsięwzięć na FB lub Twiterze i na stronach wirtualnych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

– Cieszymy sie, że możemy przystąpić do grona kontrahentów Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Polskie kluby należą do zasadniczej śmietanki europejskiej oraz od paru lat święcą tryumfy w drużynowych pucharach. Jesteśmy zdeklarowani że kontynuacja kooperacji z jedną z najpopularniejszych dziedzin
w Polsce przysporzy wzajemne dogodności – mówi Łukasz Kieza, Country Manager legalnego bukmachera internetowego.

Legalny bukmacher wirtualny LVBET.PL to prężnie rozwijająca się jednostka a na rynku zakładów online, oparta na fajnych konceptach oraz konstruowana z werwą do sportu. Firma owa angażuje się w rozkwit różnych gałęzi wspomagając przykładowo Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Arkę z Gdyni, Piasta Gliwice, Wisłę Płock bądź CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a także portal wirtualny ŁączyNasPasja.pl

Otagowane: