Totolotek mobile – co i jak

19 grudnia 2017 Dodane w Blog - aktualności przez Brak komentarzy

Jeżeli szukasz informacji o BetSCAN to wspaniale wcelowałeś!
Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online Totolotek.pl przedstawił nową, darmową aplikację BETSCAN. Pozwala ona między innymi skanowanie papierowych kuponów z typami oraz obserwowanie rezultatów wydarzeń sportowych „na żywo”. Persony, które będą prężnie wykorzystywać aplikację co miesiąc zdołają na dodatek zwyciężyć przyciągające nagrody.

Nowa aplikacja Totolotka posiada trzy główne komponenty. Pierwszym z nich jest zadanie SKANUJ KUPON – możliwość kontrolowania na smartfonie rezultatów tradycyjnych kuponów za pośrednictwem techniki QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu szczególnego pola na kuponie pojawia się wiadomość o zakładzie.

Co oferuje innowacyjna aplikacja Totolotka BETSCAN?

Monitorowanie rezultatów wydarzeń sportowych w ciągu ich trwania. Po włączeniu apki na ekranie bazowym użytkownik widzi listę obecnie toczących się wydarzeń sportowych, wespół z informacją o aktualnych kursach. Grający posiada owe alternatywę zweryfikowania jakie zdarzenia ukończą się w najbliższych godzinach.

Nadto, komponentem apki instytucji Totolotek.pl są zabawy zręcznościowe 3D. Pstrykając na ikonkę pada odbiorca jest transferowany do zakładki z rozgrywkami. Obecnie w aplikacji dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby celnych rzutów za 3 punkty do kosza.

W aplikacji BETSCAN wprowadzono oraz komponent rywalizacji pomiędzy odbiorcami. Za aktywne użytkowanie apki – skanowanie kuponów, złączenie konta z FB, czy dostanie czempionatu w grach – przypisywane są internetowe punkty.

Co miesiąc bez konkurencyjne 5 person nagradzane jest punktami w programie Bet Club, a wygrywający otrzymuje prócz tego tablet. Konsumenci zdołają dzielić się własnymi rezultatami z ziomkami, udostępniając na swoich profilach w kanałach społecznościowych wiadomość o triumfie w grze lub zajęciu wysokiego miejsca w porównaniu.

– Apka BETSCAN została stworzona przede wszystkim z myślą o typerach, jacy często korzystają z stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów wzajemnych. W toku kilku sekund zdołają oni przetestować wyniki wydarzeń sportowych oraz swoich wydrukowanych kuponów wejść do rywalizacji o nagrody oraz zagrać dla uciechy w gry sportowe na swoim smartfonie – powiada Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor Totolotek.pl.

Apka powstała dzięki kooperacji Totolotka z Paymaxs – spółką specjalizującą się w tworzeniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs buduje autorskie aplikacje opierając się na modelu SaaS. Rezultaty instytucji zapewniają klientom zawierać zakłady na mecze w jakim kolwiek czasie oraz miejscu.

Sięgnij po 20 zł na zakłady na mecze (bez wpłaty!) – info na www.totolotek.pl

Otagowane: