Zamiast kupić bilety na ME w siatkówce mężczyzn – wygraj je!

4 sierpnia 2017 Dodane w Blog - aktualności przez Brak komentarzy

Media zawsze posiadały tendencje do przesady. Zgodnie z zasadą, że proste materie nie są popularne dla czytelników, widzów oraz słuchaczy dziennikarze starają się koloryzować świat oraz wynajdywać kolejne fragmenty mające zaciekawić odbiorców. Tegoż rodzaju tendencje najakuratniej czytelne są na przykładzie tematów sportowych.

Jedno właściwe posunięcie, jeden zakończony sukcesem występ oraz media beż żenady obwołują wiadomego sportowca asem. Niestety nie przeszkadza to w tym, aby po jednym niepowodzeniu tego samego sportowca mieszać z błotem. Z punktu widzenia rozwoju kariery najakuratniej mają zwykli gracze. Pismacy zostawiają ich systematycznie w spokoju.

Zagraj o wejściówki na ME w siatkówce z LVBET. W tym miejscu są szczegóły aby je dostać.

Fakt, że mistrzostwa Euro 2016 to duży sukcesz krajowych piłkarzy – sprawił, że setki żurnalistów, którzy codziennie zajmują się polityką, modą względnie ploteczkami z klubów zostało nagle specami od piłeczki nożnej, którzy obiecywali co najmniej udział w finale. Po porażce zmienili się w nader jadowitych krytyków.

Dziejowe niedawne osiągnięcie w Lidze Ogólnoświatowej zrobiło, że polscy siatkarze na mistrzostwach w siatkówce są faworytami. Co najmniej w oczach owych samych specjalistów od sportu. Nasi siatkarze błagają o zdrowy rozum oraz wsparcie oraz obiecują, że wykonają, co będzie w ich mocy. Co będzie na ME, czas pokaże.

Typowanie pojedynków siatkówki nie należy do kłopotliwych czynności oraz najczęściej magnetyzuje rzesze obstawiających.
Zapewne w ciągu Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 sporo z nich zdecyduje się zaryzykować na naszych. Niezależnie od tego, kto rozegra mecz w naszej reprezentacji, to serca wielu kibiców związane będą w głównej mierze z siatkarzami. Ich natura, zapał do konfrontacji oraz pragnienie sukcesu zasługują na największe gratyfikacje.

Zagraj o wejściówki na ME w siatkówce z LVBET. W tym miejscu są szczegóły aby je dostać.

Komentatorzy uwydatniają, że o powodzenie na mistrzostwach 2017 w naszym Kraju jest znacznie ciężej aniżeli w ciągu innych turniejów. W ME najgroźniejszymi konkurentami polskich siatkarzy będą zapewne Rosjanie, Serbowie i Włosi, którzy rozgrywki w Lidze Światowej troszkę odpuścili.

A co z biletami na bieżącą imprę sportową … Posiadamy dla Ciebie należyte informacje od LVBET !

Poniżej informacja jak idzie wygrać czy zdobyć bilety na ME w siatkówce …

Zagraj o wejściówki na ME w siatkówce z LVBET. W tym miejscu są szczegóły aby je dostać.

Zasady Promocji LVBET

„Zwycięż bilety na ME”
1.W akcji promocyjnej bierze udział każda wpłata wykonana na konto gracza w LV BET przy użytkowaniu PAYMENTICON pomiędzy 3.08.2017 0:00, a 16.08.2017 23:59.
2.Za którąkolwiek wpłatę wykonaną przy użytkowaniu PAYMENTICON będą naliczane punkty: 1 ZŁOTYCH = 10 pkt, inaczej przy wpłacie 100 ZŁOTYCH za pośrednictwem PAYMENTICON nabywca zdobędzie 1000 składników w spisu.
3.Warunkiem znalezienia się w spisie oraz zdobycia gratyfikacje jest obrót minimum 100% (1x) kwoty wpłat zrobionych przez PAYMENTICON (czyli przy łącznej wpłacie 1000 ZŁOTYCH należy zaryzykować zakłady za minimum 1000 PLN) do dnia 14.08.2017 do godziny 23:59. Żądania dotyczące obrotu spełniają kuponiki, zagrane po kursie minimalnym 1.25 oraz zakłady combi, których łączny przelicznik to 1.25 lub wyższy.
4.Tabela rankingowa z użytkownikami, którzy spełnili żądania oraz biorą udział w promocji będzie dostępna na stronie lvbet.pl. Spis będzie aktualizowany cotygodniowo w każdy poniedziałek najpóźniej do godziny 17:00, inaczej 7.08 oraz 14.08 oraz 16.08 kiedy to wydana zostanie tabela z ostatecznymi rezultatami.
5.Nagrody:

1.1 miejsce – 1 podwójne zaproszenie na zonę VIP (pojedynek otwarcia) o kwocie 2000 pln
2.2 – pięć miejsce – 1 podwójne zaproszenie odmiany 1 (pojedynek otwarcia) o kwocie 1000 pln

6.Przepustki zostaną rozesłane w dniu 18 sierpnia 2017 roku po ustaleniu przez zwycięzcę adresu do doręczeń. Jeżeli adres do doręczeń nie zostanie określony do dnia 20 sierpnia 2017 roku, bilet zostanie wysłany na adres wskazany w systemie LV BET. W przypadku nie odebrania biletu oraz zwrotu na adres nadawcy, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania biletu.
7.LV BET zastrzega sobie prawo do transformacji względnie eliminowania tej promocji w dowolnym elemencie, z każdej przyczyny.
8.LV BET zastrzega sobie prawo do usunięcia któregokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub transformacji promocji (w tym także jej odwołania), jeśli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
9.Oferta adresowana jest wyłącznie do pełnoletnich typerów (18+).
10.W promocji może wziąć udział wyłącznie pewne konto zarejestrowane w LV BET oraz złączone z nim pewne konto PAYMENTICON, co znaczy nie więcej niż jakiegoś gracza, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, nr telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).

11.W akcji promocyjnej nie mogą brać udziału personel LV BET oraz PAYMENTICON, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci oraz inne podmioty złączone z LV BET oraz PAYMENTICON, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz PAYMENTICON oraz jednostki zamieszkujące pod tym samym adresem.
12.Powyższe warunki mają użycie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do transformacji warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez dostarczenia przyczyny, przy czym zastosowane transformacji mają skutek wyłącznie na przyszłość.
13.W przypadku jakichkolwiek niepewności, którekolwiek decyzje podjęte przez LV BET zostaną przyjęte za rozstrzygające.

Otagowane: